MyPizza.co.il
ראשי » מגזין הפיצה » הפיצה חודרת גם לשוק סרטי מבוגרים

הפיצה חודרת גם לשוק סרטי מבוגרים

שליח פיצה

אתר הסרטים הפורנוגרפיים Pornhub פירסם נתונים לגבי הפופולריות של חיפושי פורנוגרפיית פיצה באתר. מסתבר שפיצה פופולרית בכל העולם, ולא רק לאכילה. טרי וחם!

אתר התכנים הארוטיים וסרטי הסקס Pornhub מדווח על נפח חיפושים רחב באתר לתכנים הכוללים “פיצה”, כמו לדוגמה (בתרגום חופשי מאנגלית): משלוח פיצה, נערת פיצה, פיצת נקניק גדול, נער פיצה, אתגר פיצה בעירום, סקס עם שליח פיצה, וכיוב’.

נערי שליחויות הפיצה נחשבים לקלישאה עתיקה בענף הסרטים הפורנוגרפיים. Pornhub יודעים לספר שיש להם כ-2000 סרטונים שהמילה “פיצה” מופיעה בכותרת שלהם, ובכל חודש יש כ-500,000 חיפושים באתר ל”פיצה פורנו”.

לטענתם, יש כיום טרנד חדש של סרטוני חובבנים הכוללים הפתעת שליחי פיצה אמיתיים.

הפופולריות של פורנוגרפיית פיצה נשארה די יציבה מאז שנת 2013 והחיפושים לתכנים אלה אף רשמו עלייה של כ-9% מאז.

יחד עם זאת, נפח החיפושים המכילים את צמד המילים  “נערת פיצה” (“pizza girl”) עלה באופן חד בספטמבר 2015 ונשאר גבוה מאז.

למרות זאת, החיפושים לצמד המילים “בחור פיצה” (“pizza guy”), שמקביל בסלנג אמריקאי לשליח פיצות בעברית, עדיין פופולריים ב-64% יותר מהחיפושים של “pizza girl”.

עוד קצת מספרים – בהשוואה לנשים, גברים נוטים ב-23% יותר לחיפושים באתר של פורנוגרפיית פיצה. נפח החיפושים של פורנוגרפיית פיצה על ידי משתמשים מקבוצת הגיל של בני 18 עד 24 גדול ב-18% בהשוואה לשאר קבוצות הגיל.

באופן כללי, על פי Pornhub, ככל שגיל המשתמשים עולה כך כמות החיפושים יורדת. לדוגמה – גולשים מבוגרים מ-55 שנים צפויים ב-24% פחות לבצע חיפושים הכוללים את המילה פיצה.

במדינות ארצות הברית ניכרים הבדלים בנפח החיפושים אחר פורנוגרפיית פיצה.

באופן פרופורציונלי לכלל החיפושים בכל מדינה, נראה כי באריזונה, יוטה, אוהיו, ורמונט ומינסוטה, הנושא יותר פופולרי.

לעומתן, במיסיסיפי, ארקנסו, וושינגטון DC, ג’ורג’יה ואלבמה, נושא הפיצות מהווה את החלק היחסי הקטן ביותר מבין החיפושים באתר.

מלבד ארצות הברית, בדקו באתר את פופולריות החיפושים לפיצה באופן השוואתי גם במדינות העולם.

במקום ראשון בנפח החיפושים הגדול ביותר לפורנוגרפיית פיצה (שוב, ביחס לכלל החיפושים מהמדינה באתר) ניצבת רומניה. אחריה ברשימה – דרום קוריאה, הודו ופורטוגל. ארצות הברית נמצאת במקום ה-43 בעולם מבחינת החיפושים לפיצה באתר Pornhub. ובמקום האחרון נמצאת … יפן!

האתר פירסם את רשימת עשרת המקומות הראשונים ועשרת המקומות האחרונים. ולנו רק נותר לתמוה מה מיקומה של ישראל ברשימה, אי שם בין העשירייה הפותחת לעשירייה הסוגרת …

pornhub-insights-pizza-porn-world-heatmap

pornhub-insights-pizza-porn-united-states-heatmap

pornhub-insights-pizza-porn-top-searches

pornhub-insights-pizza-porn-search-pornstars

pornhub-insights-pizza-porn-search-demographics

pornhub-insights-pizza-porn-historic-search-timeline

 

 

 

 

 

נינג'ה מרגריטה סלייס

מסתורית ולא נוטה לדבר הרבה, מוכנה לנסות כל פיצה וכל תוספת ולא מפחדת משום אתגר.
חובבת בצק דק ואוהבת להוסיף לפיצה שלה זחוק. נינג'ה מרגריטה סלייס אחראית לטעום כל פיצה באשר היא, ללא פחד וללא חרטות.

הוסיפו תגובה

רק אתם קובעים

פיצה שוקולד

RSS חדשות מהרשת

 • טעמנו: איך הפיצה העבה החדשה של דומינו'ס?
  אחרי כל השנים שבהן הגישו ברשת רק פיצה דקה, מתחילים למכור בדומינו'ס פיצה חדשה בצורה מלבנית עשויה בצק מחמצת עבה. על הקופסה מבטיחים שהפיצה קריספית במיוחד, אבל האם הבצק עומד בהבטחה? טעמנו ובדקנו ...
 • לא שגרתית: סופגנית פיצה סופר טעימה
  בקערת מיקסר נלוש את כל חומרי הבצק פרט למלח. לאחר שמונה דקות לישה נוסיף את המלח ונלוש שתי דקות נוספות. נעביר את הבצק לקערה משומנת ונתפיח עד להכפלת הנפח. נעביר את הבצק למשטח העבודה ונחלק לכדורים של 80 ג ...
 • אימה בלב העיר: גנבו סכום עתק באמצעות התחזות ומארב
  שוד אימה כאן בארץ: שני צעירים עקבו אחרי משלוח להעברת מזומנים כדי לשדוד אותו, השיטה שפעלו בה: התחזות לשליחי וולט בעצמם, כולל מגש פיצה. כך זה נגמר ...
 • מתכון לסופגניות פיצה ומדריך וידאו שלב אחר שלב
  במקום להגיש סופגניות ופיצות בנפרד, תחסכו מקום על השולחן ותפילו לכולם את הלסת עם סופגניות פיצה משגעות היכנסו לקריאת הכתבה המלאה באתר כיכר השבת.
 • פיצה ללא קמח יש דבר כזה
  מחממים תנור ל-180 מעלות ומרפדים תבנית בגודל 20/30 ס״מ בנייר אפיה. מניחים את כל הרכיבים בקערה ומעבדים לבצק אחיד. מעבירים את הבצק לתבנית ומרפדים את ...
נגישות